Star Wars hayranlarını üzecek karar!

Özellikle son filmleri ile oldukça eleştiri yağmuruna tutulan Star Wars markası, her geçen gün kalite konusunda yerlere yatmaya devam ediyor. Evet seviyoruz sevmesine ancak Disney’in para uğruna harcadığı seri, itibar konusunda bazı kayıplara yol açıyor.

Her sene yeni bir Star Wars filmi görmeye başladık ve ilk başta bu bizi heyecanlandırsa da art arda gelen filmlerin hızına yetişemez olduk. Bunun sebebi ise ”para” arkadaşlar… Para her zaman her kapıyı açar deyimi maalesef Star Wars markası için geçerli değil. 

Serinin son filmi olan Solo: A Star Wars Story, bunun etkisini en net hissettiren yapım oldu. Gişede adeta çakılan film, büyük hayal kırıklığı yarattı. Disney de bu son olaydan sonra dersini almış olacak ki ‘Star Wars filmlerini daha yavaş çıkarma’ kararı aldıklarını açıkladı. 

Star Wars hayranlarını üzecek karar!

Disney CEO’su Bob Iger de konuyla ilgili olarak, filmlerin yayınlanma tarihlerine ve aralıklarına karar verenin kendisi olduğunu ve bu konuda hata yaptığını da kabul ettiğini söyledi. Bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağını belirten CEO, seriyi hayranlarından bıktırmak istemediğini de dipnot olarak ekledi.

Bu karar aslına bakarsanız her iki taraf içinde oldukça güzel bir adım. Her iki tarafta sorunun nerede kaynaklandığından haberdar diyebiliriz. Hem serinin artık daha seyrek çıkış gerçekleştireceğini de düşünürsek; yeni hikayeler için daha fazla merak unsuru ortaya çıkar. Peki ya siz alınan karar konusunda ne düşünüyorsunuz?

Deadpool Avengers ekibine mi dahil oluyor?Güncel

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Star Wars hayranlarını üzecek karar!

Teknoloji

24/09/2018 | Yorum Yok | 288 | Sercan Çakmak