Şimdi de benzine indirim müjdesi geldi! İşte yeni fiyatlar

Elif Kılıç

Son zamanlarda benzin fiyatlarına gelen zamlar gündeme oturmuştu. 24 saatte üst üste iki zam gelmişti. Bugün ise bir indirim müjdesi söz konusu.

Kaynaklardan gelen bilgilere göre 28 Ekim 00:00’da benzin fiyatları indirim alacak. İndirim ise 25 kuruş olacak.

Şimdi de benzine indirim müjdesi geldi!  

 

İndirimden sonra İstanbul Avrupa yakasında litre başına ortalama benzin fiyatları 8,65’ten 8,40 seviyesine düşecek. Dağıtım firmalarının belirlediği fiyatlar bölgelere göre küçük değişiklikler gösterebilir. Geçtiğimiz günlerde gelen zamlar gündeme oturmuştu. Benzine pazartesi 44 kuruş, salı günü ise 28 kuruş zam gelmişti.

Dolar kurunun sert bir şekilde yükselmesi ile fiyatlar birden arttı. Doların devamında yükselip yükselmeyeceği de belli olmadığı için her şey belirsiz durumda. Bu nedenle benzine gelen zamlar son zamanlarda Türkiye’nin gündeminde bir numara diyebiliriz. Benzin İstanbul’un bazı bölgelerinde 8,65 TL’ye kadar yükselmişti. Şimdiyse bu rakamlar 25 kuruş indirim alacak. Ayrıca 2022 Yılı Cumhurbaşkanlığı Yıllık Programı’na Eşel Mobil Sistemi 2022 yılında da hayatımızda olacak. Bu sisteme göre akaryakıttaki ÖTV devlet tarafından karşılanacak. Ancak akaryakıttaki ÖTV sıfıra indiğinden, bu sistemin vatandaşa bir katkısı olmayacak.

Siz bu indirim hakkında ne düşünüyorsunuz? Benzine gelen zamlar sizi olumsuz etkiledi mi? İndirim fiyatı yeterli mi gibi sorular şimdiden sorulmaya başladı. Bize fikirlerinizi yorumlarda bildirmeyi unutmayın.

Apple merakla beklenen uygulamayı ücretsiz olarak kullanıma sunduBilgisayar OnlyFans hesabı olan ünlüler! Çok şaşıracaksınız

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Şimdi de benzine indirim müjdesi geldi! İşte yeni fiyatlar

Teknoloji

30/10/2021 | Yorum Yok | 133 | Sercan Çakmak