Gönder Bayrak Modelleri ve Fiyatları

Gönder Bayrak Modelleri ve Fiyatları 

Geniş ürün yelpazesi üzerinden gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar dahilinde firma bayrak imalatı ile kaliteli hizmet alınmasını sağlamaktadır.

Dış alanda yaygın olarak kullanılmakta olan gönder bayrakları farklı alanlarda kullanıma uygundur. Özellikle okul, işletme ya da kurumlarda daha çok direk üzerinde hareket ettirebilmek için tercih edilmektedir. Türk bayrağının yanı sıra kurumlar için yapılacak olan tercihler doğrultusunda özel olarak tasarlanacak olan görseller ile baskı çalışması yapılmaktadır.

Reklam ya da tanıtım amacıyla tercih edilen yelken bayrakları için firma kaliteli malzemeler ile gerçekleştirmiş olduğu imalat çalışmaları dahilinde taleplerinizi karşılayarak en iyi şekilde hizmet almanızı sağlamaktadır. Yılların vermiş olduğu deneyimlere doğrultusunda müşteri memnuniyetini sağlayacak şekilde hizmet sunulmaktadır. Kaliteli ve güvenilir hizmet almak isteyenler iletişim bilgileri üzerinden yapacakları görüşmeler dahilinde taleplerini ileterek en kısa süre içerisinde geri dönüş alabilirler. Onay verilmesi halinde istediğiniz model üzerinden gerçekleştirilecek baskı çalışmaları ile kısa süre içerisinde kullanıma hazır hale getirilmesi sağlanmaktadır.

Makam Bayrak İmalatı 

Profesyonel şekilde gerçekleştirilen çalışmalar dahilinde Hes Bayrak geniş ürün yelpazesi üzerinden müşteri taleplerini karşılamaya devam etmektedir. Makam odalarına özel olarak tasarlarmış olan makam bayrakları uygun fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Değişen özelliklere ve boyutlara göre yapılacak hesaplamalar dahilinde en uygun fiyat seçenekleri belirlenmektedir. Yeterli kapasiteyle gerçekleştirilen çalışmalar sayesinde taleplerinizi kısa süre içerisinde karşılanarak hazırlanan bayraklar kullanıma hazır şekilde teslim edilmektedir.

 

Adres:50.Yıl Mah. Eski Edirne Asfaltı Caddesi No: 472-474 K:3

Sultangazi / İSTANBUL

Tel: 0212 619 99 30

Gsm: 0546 498 35 59

Faks: 0212 619 99 40

info@hesbayrak.com

 

 

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Gönder Bayrak Modelleri ve Fiyatları

Yazılar

30/10/2019 | Yorum Yok | 292 | Sercan Çakmak