Davetiye Modası Burada Şekilleniyor

Dünya evine girmek isteyen çiftlerin en tatlı heyecanları hazırlık aşamasında yaşanır. Kına, nişan ve düğün organizasyonlarının vazgeçilmez kalemi olan davetiyelere karar vermek de en güzel heyecanlardan biridir. Bazı çiftler tüm kalemleri birbirinden bağımsız olarak seçerken bazıları özel temalı konseptlerine uygun davetiye ister. Her renk, her tarz, her bütçeye uygun davetiye bulmak için kapı kapı dolaşma derdi yaşatmayan İnci Davetiye, her çiftin hayalinde olabilecek binlerce alternatif sunuyor. Güler yüzlü ve deneyimli kadrosu, zaman kaybetmeden aradığınız modeli seçmenizde size destek sağlıyor.

Nişanlarınız İçin Muhteşem Alternatifler

Çiftler evlilik kararlarını çevresine duyurmaya nişan töreniyle başlar. Nişan hazırlıkları yapılırken eşe dosta duyuru yapılmasını sağlayan en önemli iletişim aracı davetiyelerdir. Nişanda kullanılacak özel bir tema veya renk varsa ona uygun nişan davetiyeleri seçimi için saatlerce zaman harcanır. İnci Davetiye özel davet yazıları ve nişan törenine uygun tasarımlarıyla en çok beğenilen modelleri üretiyor.

Düğününüzü Benzersiz Şekilde Duyurun

40 yılı aşkın süredir hizmet veren firma, özgün stillerdeki düğün davetiyesi ile ömür boyu saklanacak olan hatıralarınıza değer katıyor. Daha önce hiç görmediğiniz tasarımlarla kendi düğününüze özel bir seçim yapabilirsiniz. Dilerseniz kendi aklınızdaki konsepti anlatarak kişiye özel bir davetiye oluşturulmasını sağlayabilirsiniz.

En Eğlenceli Sünnet Davetiyeleri

Çocuklarınızın en önemli günlerini duyurmanızda her zaman en özel davetiyeleri hazırlayan firma sünnet düğünleri için de eğlenceli tasarımlar hazırlıyor. Mevlitli sünnetler için temaya uygun modellerin de bulunduğu davetiyeler arasında seçim yapmak için incidavetiye.com sitesini ziyaret etmeniz yeterli.

Davetiye modasına yön veren İnci Davetiye, yurt içine ve yurt dışına kargo gönderimi yapıyor. Ödeme kolaylıkları ve hızlı teslimatla düğün telaşlarınızda size endişe yaşatmıyor. Her çeşit baskı teknolojisine hakim olan firma kaliteyi ucuza sunarak hevesinize heyecan katıyor. Kına, nişan, düğün, sünnet ve açılış gibi önemli günlerinizde trend, dini, vip, ekonomik veya lüks modellerle her duruma uygun çeşitler sunuyor. Bugüne kadar binlerce çiftin mutluluğunu duyuran İnci Davetiye, müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ediyor.

Albümlerinizde hatıra olarak saklayacağınız davetiyelerinize gösterdiğiniz özenin karşılığını alabiliyorsunuz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Davetiye Modası Burada Şekilleniyor

Yazılar

21/09/2019 | Yorum Yok | 196 | sercan5252