Ziraat Bankası mobil uygulaması çöktü!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan Akbank mobil uygulama sorunlarının benzerleri şimdi de Ziraat Bankası‘nda yaşanıyor. Kullanıcılar bugün Ziraat mobilin neden çalışmadığının sorusunu merak ediyor.

Geçtiğimiz günlerde benzer bir sorun Akbank için yaşanmıştı. Müşterilerin verilerinin çalındığı iddialarıyla ortalık karışmıştı. Siber saldırı iddialarını yalanlayan banka daha sonra problemi çözmüştü. Şimdi ise benzer bir durum Ziraat Bankası için yaşanıyor.

Zİraat Bankası mobil uygulaması çalışmıyor

Ziraat Bankası‘na internet üzerinden giriş yapmaya çalışan kullanıcılar aynı sorunla karşılaşıyor. İşlemizinizi şu anda gerçekleştiremiyoruz uyarısı alan kullanıcılar cevabı internette aramaya başladı. Konu ile ilgili Ziraat Bankası’ndan resmi bir açıklama geldi.

 

Hala geçici bir süre işleminizi gerçekleştiremiyoruz uyarısı alan kullanıcılar tekrar siber saldırı endişeleri yaşıyor. Bankanın açıklamasına göre teknik bir arıza yaşanıyor. Bayram öncesi yaşanan yoğunluk sebebiyle teknik bir problem olması muhtemel.

Sorunun ne zaman çözülebileceğiyle ilgili resmi bir açıklama yok. Geçtiğimiz günlerde yaşanan Akbank problemlerinin ardından bu kadar kısa sürede başka bir bankada problem yaşanması ise şaşırtıcı. Bir kaç saat önce bazı kullanıcılar “İnternet bağlantınızda sorun var.” uyarısı ile karşılaşıyordu.  Şimdi ise uygulamda geçici bir süre hizmet veremiyoruz uyarısı karşımıza çıkıyor.

İnternette en çok aratılan sorular arasında “Ziraat uygulaması çöktü mü?” “Ziraat Bankası mobil uygulaması çalışmıyor.” gibi sorular yer alıyor.

Yenilen 2021 Volkswagen Polo cüretkar fiyatları ile satışta! – TemmuzOtomobil Google

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Ziraat Bankası mobil uygulaması çöktü!

Teknoloji

18/07/2021 | Yorum Yok | 98 | Sercan Çakmak