Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Windows Central’ın haberine göre, Microsoft Mayıs ayının başlarında Xbox One S All-Digital Edition adındaki disk sürücüsü bulunmayan Xbox One modelini piyasaya sunacak.

Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Windows Central cihazın kod adının Xbox Maverick olduğunu, Nisan ayının ortasında ön siparişe açılacağını ve şu anda mevcut olan tüm Xbox pazarlarında eş zamanlı olarak çıkış yapabileceğini söylüyor.

Windows Central ayrıca özel bir tasarıma sahip Fortnite Edition konsolu üzerinde çalışıldığını da duymuş ancak Xbox One S mi Xbox One X mi yoksa Xbox One S All-Digital Edition için mi orası belli değil.

Bu, disk sürücüsü bulunmayan Xbox One modeli ile ilgili ortaya atılan ilk söylenti değil. 2018’in sonlarında Thurrott da disksiz konsolun ilkbahar 2019’da veya daha öncesinde çıkış yapacağını ve $200 veya daha düşük bir fiyattan satışa sunulmasının planlandığını rapor etmişti.

Microsoft henüz konu hakkında resmi bir açıklamada bulunmadı. Sony kanadında ise yeni nesil PlayStation konsolları için bir açıklama gelmiş değil ancak yıl içerisinde düzenleyeceği özel etkinlik ile beraber PlayStation 5’in de yüzünü göstermesi bekleniyor. 

Peki ya siz konu hakkında ne düşünüyorsunuz. Bu sene içerisinde her iki konsolda yüzünü gösterir mi? 

Days Gone kaç saatte bitecek?Oyun

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Yeni Xbox ne zaman çıkacak?

Teknoloji

7/03/2019 | Yorum Yok | 295 | Sercan Çakmak