XPG EMIX H30 oyuncu kulaklığında büyük indirim!

Ürettiği yüksek performanslı DRAM modülleri ve NAND Flash depolama ürünleriyle dikkat çeken ADATA, XPG markası altında oyunculara yönelik ürünler de sunuyor.

Firmanın oyunlarda kaliteli ses kalitesi arayan oyuncular için ürettiği EMIX H30 kulaklık ve SOLOX F30 amfiden oluşan set düzenlenen bir kampanya ile yüzde 50’yi aşan indirimlerle satışta.

XPG EMIX H30 barındırdığı 53mm çapındaki sürücüleriyle geniş bir aralıkta yüksek kaliteli sesler sunmayı başarıyor. 32ohm empedans değerine sahip kulaklık; PC, konsol ve mobil cihazlar gibi pek çok aygıtta tak-çalıştır desteği sunuyor. Böylelikle farklı cihazlar için farklı kulaklık kullanmaya gerek kalmıyor.

XPG H30 kulaklıkla birlikte gelen SOLOX F30 ise kulaklığın performansını ciddi oranda artırıyor. Hem harici bir ses kartı hem de amplifikatör görevi gören SOLOX F30 ayrıca 7.1 surround ses efekti vererek seslere derinlik katıyor ve oyunlarda sesleri dinleyerek yer belirlemeyi sağlıyor.

XPG EMIX H30 oyuncu kulaklığında büyük indirim!

Oyun, film, müzik ve konuşma olarak dört ön kayıtlı ses ayarı bulunan SOLOX F30 aynı anda birden fazla cihaz bağlama imkânı veriyor. Böylelikle kulaklık ve harici hoparlörlere istenirse aynı anda veya ayrı ayrı olarak ses vermek mümkün oluyor.

EMIX H30’un nefes alan, hafızalı köpükten kulak yastıkları, kafaya uyum sağlayan esnek kafa bandıyla uzun süreli kullanımlarda bile rahatsızlık yaşatmıyor. Kulaklıkların kulağa sıkı fakat rahatsız etmeyecek şekilde oturmasını sağlayan tasarımı ise çevreden gelen sesleri ve dışarı çıkan sesi azaltıyor.

Sağlam örgü kablo, altın uçlu konektörler ve sesleri istenilen şekilde ayarlamaya izin veren XEAR yazılımı gibi daha pek çok artısı bulunan EMIX H30 SOLOX F30 oyuncu kulaklığı, kısa bir süre için yüzde 50 aşan oranlarda indirimle satışta.

Türkiye’nin en popüler çevrimiçi mağazalarında 591 TL’den başlayan fiyatlarla satılan XPG EMIX H30, kaliteli bir kulaklık arayan oyuncular için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor.

1200 liralık oyuncu kulaklığını test ettik!İnceleme

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

XPG EMIX H30 oyuncu kulaklığında büyük indirim!

Teknoloji

13/12/2018 | Yorum Yok | 246 | Sercan Çakmak