Warner Bros’dan flaş DC açıklaması!

Warner Bros’un başkanlık koltuğunda bulunan Kevin Tsujihara, olası bir Matrix serisi ve DC Comics’ten uyarlanacak olan yeni süper kahraman filmleri hakkında duyuru yaptı. Los Angeles Times ile konuşan Kevin Tsujihara, Netflix’in televizyon ve sinema sektörüne getirileri ve götürüleri hakkında da konuştu.

Warner Bros’dan flaş DC açıklaması!

DC Sinematik Evreni’nin filmlerini bünyesinde barındıran Warner Bros, 2013’ten bugüne şirketin başkanlığını üstlenen Kevin Tsujihara aracılığıyla DC filmleri ve gelecek projeler hakkında açıklama yaptı.

DC Comics’in çizgi romanlarından uyarlanacak olan “Shazam!”, “Birds of Prey”, “Wonder Woman 1984”, “The Suicide Squad”, “The Batman” ve “Joker”  filmleriyle yoluna devam etmeyi planlayan Warner Bros’dan Kevin Tsujihara konu hakkında “Shazam, Birds of Prey, Joker ve Wonder Woman 1984 ile görüyoruz ki doğru yerdeyiz. Doğru işte çalışmaları için doğru insanlara sahibiz. DC Sinematik Evreni, bundan beş yıl önce planladığımız gibi birbiriyle çok bağlantılı bir konumda değil. Her bir karakterin ayrı ayrı kendi deneyimleri üzerine yoğunlaşıyoruz.

Ama bu durum bir noktadan sonra bu karakteri birbirlerine bağlamayacağımız anlamına gelmiyor. Ancak şu anda bu strateji bizim için doğru gibi geliyor.” sözlerini sarf etti. Tsujihara sözlerine Warner Bros’a en iyi DC filmlerinden biri olan Wonder Woman’ın yönetmen koltuğunda bulunan Patty Jenkinshakkında konuşarak devam etti: 

“Jenkins, Batman ya da Superman olmayan karakterlerle neler yapabileceğimizi bize gösterdi. Tabii ki, Batman ve Superman’i de yapacağımız güçlü filmlerle doğru yerlere yerleştireceğiz. Ama asıl olarak Aquaman bu konuda neler yapabileceğimizin mükemmel bir örneği oldu. Hepsi eşsiz filmler ve her birinin tonu çok farklı.”

1999 yılında ilk filmiyle izleyicilerinin karşısına çıkan Matrix’i bünyesinde bulunduran Warner Bros, serinin devamının gelebileceği hakkında ipuçları verdi. Ayrıca Tsujihara, yeni bir Mad Max filmi için George Miller ile birlikte çalışmak istediklerini de belirtti. Matrix ve Mad Max için henüz resmileşen bir adım bulunmasa da, Tsujihara, gelecek projeler arasında bulunabileceklerinin işaretlerini vermiş oldu.

Warner Bros’un başkanlığını üstlenen Tsujihara, sinema sektörü hakkındaki endişesinin online streaming platformu olan Netflix hakkında değil, Netflix’in film pazarındaki kartların yeniden dağıtılmasına neden olması hakkında olduğunu belirtti.

Shazam fragmanında Batman sürprizi!Güncel

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Warner Bros’dan flaş DC açıklaması!

Teknoloji

7/03/2019 | Yorum Yok | 416 | Sercan Çakmak