Supernatural ekrana veda ediyor!

Ekranın en uzun soluklu yapımlarından Supernatural, 15. sezonun ardından izleyicisine veda edecek. CW tarafından ekrana taşınan dizinin final haberi, dizinin başrol oyuncuları Jared Padalecki, Jensen Ackles ve Misha Collins’in yayınladığı bir videoyla anons edildi.

Supernatural ekrana veda ediyor!

15. sezonla birlikte final yapacaklarını duyuran Ackles, son 15 yılda bu dizi sayesinde hayatının değiştiğini ve önümüzdeki yıl çok büyük bir finalle kapanışı yapacaklarını söyledi. “Supernatural” geçtiğimiz sezon, ABD televizyonlarının en uzun soluklu bilim kurgu dizisi olarak televizyon tarihine geçmişti.

Hey #SPNFamily here’s a little message from @JensenAckles @mishacollins and me. I’m so grateful for the family that’s been built because of the show. Excuse me while i go cry. pic.twitter.com/QDXDsAyIfK

— Jared Padalecki (@jarpad) 22 Mart 2019

“Supernatural”ın 15. sezonu önümüzdeki sonbahar aylarında izleyici karşısına çıkacak. Showrunnerler Andrew Dabb ve Robert Singer’ın imzasıyla hayata geçirilen sezon, hayatlarını doğaüstü tehditlerle savaşmaya adayan Sam ve Dean Winchester kardeşlerin maceralarını işlemeye devam edecek. 

Eric Kripke’nin yarattığı dizinin oyuncu kadrosunda Mark Pellegrino ve Alexander Calvert gibi isimler de boy gösteriyor. “Supernatural”ın son sezonu 20 bölümden oluşacak ve önümüzdeki sonbaharda CW ekranlarında prömiyer yapacak.

Game of Thrones’un 8. sezon afişi ortaya çıktı!Güncel

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Supernatural ekrana veda ediyor!

Teknoloji

25/03/2019 | Yorum Yok | 305 | Sercan Çakmak