Sony Xperia XA3’ün tasarımı sızdırıldı!

Sony’nin akıllı telefonlar konusunda biraz arka planda kaldığı bir gerçek. Özellikle tasarımsal dokunuşlar açısından pek değişikliğe gitmeyen marka, anlaşılan bu bakış açısını Sony Xperia XA3 ile değiştirecek gibi duruyor.

Sony Xperia XA3’ün tasarımı sızdırıldı!

Uzun süredir sızıntılar ile gündemde olan Xperia XA3’ün sonunda tasarımı ortaya çıktı. Sızdırılan görsellerde Xperia XA3’ün 21:9 en boy oranına sahip bir ekran ile geleceği çok açık bir şekilde görülmekte.

Cihazın arka kasasında toplamda iki adet kamera yer alıyor. Orta kısıma yerleştirilen bu kameranın hemen üstünde ise bir adet LED flaş bulunmakta. Alt tarafta ise NFC ve Sony logolarına yer verilmiş durumda. 

Gelen bilgilere göre cihaz 6.5 inç büyüklüğünde 1080×2560 piksel çözünürlüğünde bir ekrana ev sahipliği yapacak. İşlemci olarak ise Qualcomm’un Snapdragon 660 işlemcisinden ve 6 GB RAM’den güç almayı tercih etmiş Sony. 

14 nm fabrikasyon süreci ile üretilen SD660, 1.95 GHz, 2.2 GHz hızında çalışan sekiz çekirdekli bir işlemci ile gelecek olan Sony Xperia XA3, anlaşılan bizlere farklılığını hissettirecek. Şimdilik cihaz hakkında ortaya çıkan detaylar bu yönde. Peki ya siz ne düşünüyorsunuz cihaz hakkında? 

Huawei P30 ne zaman tanıtılacak?Mobil

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Sony Xperia XA3’ün tasarımı sızdırıldı!

Teknoloji

11/02/2019 | Yorum Yok | 268 | Sercan Çakmak