Sony PlayStation 25 Mart’ta birçok duyuru gerçekleştirecek!

Sony Interactive Entertainment, PlayStation dünyasından güncel haberler, videolar ve duyuruların paylaşılacağı “State of Play” adındaki yeni video sunum serisini duyurdu.

25 Mart tarihinde Türkiye saati ile 23:59’dan sonra başlayacak ilk bölüm yeni fragmanlar, oyun duyuruları ve oynanış videoları dahil olmak üzere PlayStation 4 ve PlayStation VR yazılımlarına odaklanacak.

Sony PlayStation 25 Mart’ta birçok duyuru gerçekleştirecek!

Video sunumunu PlayStation YouTube, Twitch, Facebook ve Twitter kanalları üzerinden canlı olarak izleyebileceksiniz. İlk bölüm sadece bir başlangıç olacak. Sony Interactive Entertainment yıl boyunca belli aralıklarla bu video sunumlardan daha fazla düzenlemeyi planlıyor.

Sony Interactive Entertainment, bu yıl E3’e katılmayacağını ve haliyle E3’te bir basın konferansı düzenlemeyeceğini geçtiğimiz yılın sonlarında doğrulamıştı ve “2019’da topluluğumuzla etkileşime geçmenin yeni ve tanıdık yollarını araştırıyoruz” diye belirtmişti. Görünüşe göre E3’te olmamanın yokluğunu bu şekilde kapatacaklar.

Buna ek olarak; Firmalar yavaş yavaş E3 2019 etkinlik planlarını açıklamaya başladılar. Ancak önce Sony markasının geri adım atması, ardından da EA’nin çekilme kararı alması akıllarda soru işaretlerinin oluşmasına sebebiyet verdi.

Electronic Arts, E3’ten birkaç gün önce düzenleyecekleri EA Play 2019 etkinliği için olan planlarını paylaştı. Şirket, EA Play 2019 etkinliğinin 7 – 9 Haziran 2019 tarihleri arasında Los Angeles’ta Hollywood Palladium konser salonunda düzenleneceğini duyurdu.

Herkesin ücretsiz bir şekilde katılabileceği etkinlik “Electronic Arts’ın en büyük oyunlarından bazılarının demolarına” ve “dünyanın en popüler yaratıcılarından bazılarının özel içeriğine” sahip olacak.

Şirket ayrıca ilk defa bir EA Play etkinliğinde basın konferansı düzenlemeyeceğini de duyurdu. Basın konferansı düzenlemek yerine etkinlik birkaç canlı yayın ile başlayacak ve bu canlı yayınlar yeni oynanış videoları ve Electronic Arts’ın geliştirici ekiplerinin yaptığı oyunlar ile ilgili yeni detaylar içerecek.

Control’ün çıkış tarihi belli oldu!Oyun

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Sony PlayStation 25 Mart’ta birçok duyuru gerçekleştirecek!

Teknoloji

25/03/2019 | Yorum Yok | 254 | Sercan Çakmak