Shaquille O’Neal, Köpek Balıklarının Arasına Dalacak

NBA tarihinin gelmiş geçmiş en renkli simalarından olan ve fiziksel gücü ile pota altını domine eden Shaquille O’Neal’ın televizyon ve sinema sektörüne son derece hakim bir isim olduğu biliniyor. Hali hazırda kendine ait bir spor programı bulunan, geçmiş dönemlerde başrolünü oynadığı filmler kadar yardımcı rollerle de adından sıkça bahsettiren eski basketbolcu, bu kez elini taşın altına sokarak en büyük fobilerinden birine meydan okuyor.

Avrupa Sahillerinde 30 Yıldır Görülmeyen Büyük Beyaz Köpek Balığı, İlk Kez Görüntülendi

Bu sene “Shaq Week” sloganı altında ünlü basketbolcuyu köpek balıkları ile buluşturacak proje için O’Neal, bir dizi eğitim alıyor. Program dahilinde 2.16’lık boyu ile dev pivotun, kafes dalışı yapacağı tahmin ediliyor. Konu Shaquille O’Neal olduğunda ise kesin olan bir şey varsa o da 22 Temmuz’da eğlence dolu anların bizi beklediği gerçeği olarak görülüyor.

Her yıl Discovery Channel tarafından Shark Week olarak adlandırılan program serisi, bir hafta boyunca köpek balıklarına dair belgeseller yayınlarken, soyu tükenme tehlikesi altında olan köpek balığı türlerine dikkat çekmeyi amaçlıyor.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Shaquille O’Neal, Köpek Balıklarının Arasına Dalacak

Enteresan Haberler

18/07/2018 | Yorum Yok | 267 | Sercan Çakmak