Samsung Notebook 9 Pen tanıtıldı!

Dokunmatik ekran destekli kalemler her ne kadar birçok kullanıcı için gereksiz görülüyor olsa da Samsung’un bunun peşini bırakacağını sanmıyorum. Galaxy Note serisi ile hayatımıza giren S-Pen, teknolojinin gelişmesi ile beraber artık farklı bir boyut kazanmaya başladı. Özellikle bu yarışın içerisine Apple markasının da girmesi işleri iyice kızıştırdı.

Eğer bir S-Pen severseniz o zaman Samsung’un size güzel bir haberi var çünkü telefon deneyimini bilgisayar ekranlarına taşımayı düşünen Samsung, Samsung Notebook 9 Pen’i resmi olarak duyurdu. 13 inç ve 15 inç olmak üzere toplamda iki farklı cihaz seçeneği ile çıkacak olan Notebook 9 Pen, 8. nesil Intel Core işlemciden gücünü alıyor.

Samsung Notebook 9 Pen tanıtıldı!

LPDDR3 RAM’e sahip olan bilgisayarlarda parmak izi okuma teknolojisi de dahil edilmiş durumda. Genel olarak ürünlerinde plastik malzeme kullanmayı seven Samsung, bu sefer alüminyum gövde kullanmayı tercih etmiş gibi duruyor. Kalemi ile beraber kutusunda gelen Notebook 9 Pen, 1400 dolarlık fiyatı ile de S-Pen severlerin yüzünü güldürecek. 

Henüz cihazın Türkiye pazarına gelip gelmeyeceğini bilmiyoruz ancak genel satışların 2019 yılı içerisinde başlanacağı bilgisi mevcut. Bakalım Samsung, Notebook 9 Pen ile beklediği başarıyı yakalayabilecek mi? Peki ya siz Notebook 9 Pen hakkında ne düşünüyorsunuz?

Samsung Rize telefonları geliyor!Mobil

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Samsung Notebook 9 Pen tanıtıldı!

Teknoloji

13/12/2018 | Yorum Yok | 252 | Sercan Çakmak