Netflix’in akıllı indirme özelliği sonunda iOS’a geldi!

Netflix’teki yapımları internet olmadan da izlemeyebilmenizi sağlayan, indirdiğiniz bir bölümü izledikten sonra silerek otomatik olarak sıradaki bölümü indiren ‘Akıllı İndirme’ özelliği Android‘in ardından iOS cihazlara da geldi.

Netflix’in akıllı indirme özelliği sonunda iOS’a geldi!

İster yolda ister seyahatte ya da internetin çekmediği veya sorunlu olduğu yerlerde, dizileri, filmleri ve belgeselleri mobil cihazlarınıza indirerek istediğiniz zaman, istediğiniz yerde seyretmenizi daha kolay hale getiren ‘Akıllı İndirme’ ile artık dizilerininizi kesintisiz izleyebilebilirsiniz.

İzlediğiniz dizinin bir sonraki bölümüne geçiş yapmak çok daha kolay. direkt olarak gelecek bölümü indirerek kaldığınız yerden dizi keyfinize devam edebilirsiniz. ‘Akıllı İndirme’den yararlanmak için tek şart Wi-Fi bağlantısı olması. 

İndirme özelliği sayesinde, internete bağımlı olmadan Netflix izleyebilmenin gördüğü rağbet üzerine Netflix, bu uygulamanın teknolojisini daha da geliştirmiş ve bir süre önce de Android cihazlar için uygulamaya sokmuştu.

Netflix’ten yapılan açıklamada “Üyelerimiz mümkün olduğunda hızlı bir şekilde izledikleri dizinin bir sonraki bölümünü seyredebilmeliler. Netflix’in bu yeni iOS uygulaması hem çok pratik hem de zaman kazandırıyor.

Uygulama, Netflix kullanıcılarının sevdikleri yapımları yanlarında taşımlarına, istedikleri yerde, istedikleri zaman izlemelerine olanak tanıyor” dendi. Açıp kapayabileceğiniz ‘Akıllı İndirme’ uygulaması izlenmiş bölümleri sildiğinden, diziniz cihazınızda daha az alan kaplıyor. Ayrıca uygulama sadece Wi-Fi mevcut olduğunda çalıştığından mobil veri de harcanmıyor.

İlk ayı ücretsiz olmak üzere, ayda 15.99 TL’den başlayan fiyatlarla Netflix’e üye olabilir, tek hesaptan beş ayrı profil yönetebilirsiniz. 

Netflix’in indirme özelliği akıllandıGüncel

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Netflix’in akıllı indirme özelliği sonunda iOS’a geldi!

Teknoloji

11/02/2019 | Yorum Yok | 274 | Sercan Çakmak