Netflix Türkiye abonelerine kötü haber!

Hem Türkiye‘de hem dünyada kıyasıya rekabetin yaşandığı ve pandemi ile beraber daha fazla kullanılmaya başlayan dijital video servislerinden biri olan Netflix fiyatlarında düzenleme yaptı. 

Popüler dijital video platformu Netflix, Türkiye’deki abonelik ücretlerini artırdı. Bir süredir beklenen bu gelişme ile beraber abonelik ücretleri yüzde 30 ila yüzde 50 oranında artırıldı. Netflix, Türkiye‘de üç farklı abonelik paketi ile hizmet veriyor. Her üç pakete de farklı oranlarda zam geldi.  

Netflix Türkiye fiyatı için yeni düzenleme!

Yeni düzenleme ile yakın zamana kadar 17,99 TL olan Temel abonelik ücreti 26,99 TL‘ye çıkarıldı. Daha önce Standart abonelik ücreti ise 29,99 TL‘den 40,99 TL‘ye yükseltildi.

 

En gelişmiş paket olan Özel paketinin fiyatı ise 41,99 TL’den 54.99 TL’ye çıktı. Öte yandan bu değişiklik halen abone olanlarda yapılmamış görünüyor. Muhtemelen yeni ay ile beraber fiyatlar da mevcut aboneler için de bu şekilde güncellenecek.

Yeni fiyatlar şimdilik sadece yeni aboneler için geçerli görünüyor. Öte yandan Türkiye’deki diğer benzer platformlarda şimdilik abonelik ücretlerinde bir değişiklik olmadığı görülüyor. 

Netflix Türkiye için yönetici arıyor!Güncel Netflix DJI

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Netflix Türkiye abonelerine kötü haber!

Teknoloji

7/03/2021 | Yorum Yok | 216 | Sercan Çakmak