Kiralık Fotokopi Makinesi

Çeşitli sektörlerde faaliyet gösteren, ülkemizin öncü şirketlerinin doküman çözümleri konusunda pratik ve hızlı ihtiyaçlarını karşılama hedefiyle yola çıkan firmamız, önde gelen markalara ait fotokopi makinesi modellerinin satış, kiralama, bakım ve onarım hizmetlerini yerine getirmektedir. Sadece şirketlerin değil, devlet kurumlarının ve ev kullanıcılarının ihtiyaçlarına profesyonel çözümler sunan Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş. fotokopi makinesi satışı, kiralama ve bakımı alanında dünyanın en çok tercih edilen markalarını en uygun şartlarla, doğrudan tüketiciye ulaştırmaktadır.

1992 yılından bu yana, doküman sektörünün öncülerinden biri olma hedefiyle yola çıkan Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş. her departmanında, özel olarak eğitim görmüş personeli ve teknik servis ağı ile ülkemizin her noktasına güvenilir hizmet götürmek için çalışmaktadır. Yazıcı ve fotokopi makinesi sahasında dev markaları bünyesinde barındıran firmamız, hem yazılım hem de donanım alanında ihtiyaçlarınıza en hızlı çözümleri sunmakta ve müşteri memnuniyetini esas alarak hareket etmektedir.

Boğaziçi Doküman Çözümleri A.Ş. profesyonel kadrosu olarak, 1992 yılından bu yana edindiğimiz bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterilerimizle paylaşıyor, dünyanın en çok tercih edilen ürünlerini en uygun ödeme koşullarıyla sizlere sunuyoruz. Rekabet dünyasında yerinizi almak ve avantajlı ödeme koşullarına sahip olmak için son teknolojiye sahip ürünleri güvenilir bir firmadan temin etmenin ayrıcalığını siz de yaşayabilirsiniz. Fotokopi makinesi kiralama ve satışının yanında, cihazlarınıza uygun güncel yazılımları firmamızdan temin edebilir, 7/24 teknik destek hizmetlerimizden yararlanarak memnun müşteri ailemizin bir parçası olabilirsiniz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Kiralık Fotokopi Makinesi

Yazılar

16/09/2019 | Yorum Yok | 288 | Sercan Çakmak