İşte yeni iPhone modelleri!

Sonunda beklenen an geldi ve yeni iPhone modelleri Apple‘ın ABD California’da bulunan genel merkezinde yapılan etkinlikle beraber tanıtıldı. Her yıl geleneksel hale gelen bu tanıtımın ana konusu iPhone modelleri. Teknolojioku olarak biz de bu etkinliği canlı yayında takip ederek sizlere aktardık.

Yeni iPhone modelleri ve çeşitli ürünleri sizlere buradan aktardık. iPhone Xs, iPhone Xs Max ve iPhone XR olarak adlandırılan 3 yeni iPhone modeli bu etkinlik ile beraber bizlerin beğenisine sunuldu. İşte canlı yayının dakika dakika anları!

20:00: Etkinlik için açılış reklamı yayınlanıyor. Etkinliğin başlamasına son iki dakika kaldı. 

20:02: Tim Cook sahneye çıkışını gerçekleştirdi. Girişini ”Steve Jobs” salonuna hoşgeldiniz diyerek yaptı. Apple markasının bu zamana kadar çıkardığı ürünlere değinmekte.

20:04: Tim Cook, yılda 500 milyon insanın Apple Store’ları ziyaret ettiğini belirtti. Ardından iOS sisteminin 2 milyar insan tarafından kullanıldığını belirtti. 

20:06: Yeni Apple Watch tanıtıldı. Dünya çapında en çok kullanılan akıllı saat olduğunu belirten Cook, milyarlarca insanın Apple Watch’u çok sevdiğini ve günlük yardımcı bir araç olarak kullanıldığını belirtti. 

20:09: Sahneye Jeff Williams çıktı. Apple Watch hakkında bilgi paylaşımında bulunuyor. Cihazın sağlık özelliklerinden bahsediyor. Bu alanda ürünün oldukça işlevsel olacağını belirtmekte. İşte karşınızda yeni Apple Watch! 

20:13: Tanıtım sonrası Jeff Williams tekrardan sahneye çıktı. Yeni saat yüzde 35 daha büyük bir ekrana sahip olacak. Ekran biraz daha oval bir yapıda. Arayüz diğer saatlere göre artık daha farklı. Tamamıyla sportif bir yapıda bizlerin karşınıza çıkacak. En dikkat çeken özelliği nefes alıp verdikçe saat size tepki verecek. Yeni Watch’ın ismi ”Apple Watch 4”! 

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

İşte yeni iPhone modelleri!

Teknoloji

15/09/2018 | Yorum Yok | 330 | Sercan Çakmak