Huawei’den iPhone bağımlılarına jest!

Apple’ın marka değerinin ne kadar yüksek olduğunu eminim hemen hemen herkes biliyordur. Çıkardığı her ürün ile yok satan Apple, bu geleneğini kaldığı yerden devam ettiriyor. Son olarak Xs, Xs Max ve XR modelleri ile herkesin gönlünü çalan Apple, Apple Store mağazaları önünde uzun kuyrukların oluşmasına sebebiyet verdi.

Bu konuda şaşırdık mı? Tabii ki de hayır. Ancak bu sefer geleneği farklı kılan etken ortada bir Huawei dokunuşunun bulunması. Apple ile rekabet sürecine giren Huawei, her alanda Apple kullanıcılarını kendi tarafına çekmeye devam ediyor. Eh reklamın iyisi kötüsü olmaz demişler.

Huawei’den iPhone bağımlılarına jest!

İyiymiş; Huawei, iPhone kuyruğundakilere powerbank dağıttı: ‘Buna ihtiyacın olacak’… pic.twitter.com/VpbbhMZNBV

— Nedret ERSANEL (@NedretErsanel) 21 Eylül 2018

Sırada bekleyen ve artık bayılma noktasına gelen teknoloji severlere powerbank dağıtan Huawei, ufak bir mesajla da tüketicilere hoş bir göndermede bulunmuş. ”Buna ihtiyacın olacak” yazılı bir kutu içerisinde gelen powerbank ürünleri sırada bekleyenlerin şarj konusunda sıkıntılarını giderirken iki defa düşünmelerine de yol açacak gibi duruyor. 

Bildiğiniz gibi Huawei yakında yeni bir telefon duyurusu gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bu konuda daha öncede Apple’a laf atan marka, duyuracağı yeni model ile oldukça iddialı bir duruş sergiliyor. Bakalım Huawei duyuracağı yeni model ile tüketicilerin gönlünü çalmayı başarabilecek mi? 

Huawei’den büyük başarı!Mobil

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Huawei’den iPhone bağımlılarına jest!

Teknoloji

24/09/2018 | Yorum Yok | 268 | Sercan Çakmak