Huawei Watch GT Türkiye’de!

Huawei Tüketici Elektroniği Grubu, Huawei Watch GT adındaki yeni giyilebilir teknoloji ürününü Türk tüketicilerinin beğenisine sundu. Huawei, yeni giyilebilir cihazları ile tüketicilerin faaliyetlerini takip etmeleri ve bilimsel araştırmalara dayanan fitness önerileri almaları için yeni ve sofistike yollar sunuyor.

Klasik ve spor olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan Huawei Watch GT; çok yüksek pil ömrü, düşük güç tüketimi, sofistike aktivite takibi ve fitness koçluğu özelliklerine sahip olan yılın en beklenen giyilebilir teknoloji özelliklerini barındırıyor.

Teknolojik gelişmeler sayesinde yaşam standartları iyileştiğinden insanlar da çevrelerindeki dünyayı keşfetmeye daha hevesli hale geliyor.

Huawei Watch GT Türkiye’de!

Akıllı telefonların bir uzantısı olarak giyilebilir cihazlar, tüketicilerin cihazlarından daha fazla yararlanmasına yardımcı olmak için bugünün telefonlarının özelliklerini tamamlıyor. Bugünün kent kaşifleri için tasarlanan Huawei Watch GT, giyilebilir teknolojilerin en yaygın sorunlarından birini ele alıyor: Pil ömrü.

1,39 inç 454 x 254 AMOLED çözünürlüklü ekran, paslanmaz çelik ve seramik çerçevelerle çift taç tasarımına sahip olan cihaz, kullanıcılara uzun yıllar dayanıklılık sağlamak için bir DLC elmas karbon kaplama ile işlenmiş. 10,6 mm kasa gövdesi, çift renkli silikon bant ve zarif bir deri-kauçuk bant seçenekleri ile de cihaz göz kamaştırıyor.

Huawei Watch GT’nin spor modeli 1199TL ve klasik modeli ise 1399TL tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatlarıyla tüketicilerin beğenisine sunuldu.

Huawei P smart 2019 kutudan çıkıyor! (Video)Mobil

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Huawei Watch GT Türkiye’de!

Teknoloji

17/01/2019 | Yorum Yok | 309 | Sercan Çakmak