Huawei Mate 20 ailesi tanıtıldı! Dakikasıyla yaşananlar!

Huawei Mate 20 ailesi bugün Londra’da düzenlenen global bir etkinlikte merakla bekleyenlerin beğenisine sunuldu. Teknolojioku olarak yerinde takip ettiğimiz bu etkinliği canlı anlatım eşliğinde sizlere aktardık.

İşte dakikası dakikasıyla Huawei İngiltere etkinliğinde yaşananlar! 

16:05– Etkinlik başladı. Huawei Mate 20 ailesi tanıtılıyor. 

16:07- Mate 20 ve Mate 20 Pro iPhone Xs Max ve Xs ile karşılaştırılıyor. Ekran boyutları konusunda Huawei detay veriyor. Ekranın daha iyi kavranabilmesi için tasarım biraz kavisli tasarlanmış durumda. 

16:10- Daha ince ve zarif bir tasarım sunacak Huawei Mate 20 ailesi bizlere. Ekrana gömülü parmak izi teknolojisi ile gelecek cihazlar. Huawei şimdi de Nano Sim Kart teknolojisini tanıtıyor. Böylelikle çift SIM Kartı destekli geleceğini öğrenmiş olduk.

16:14- Cihazların arka kasası kaymalara ve el izi bırakmaya karşı özel bir tasarım sunacak. Buna çizilme tehlikeleri de dahil. Renk seçeneği olarak ”zümrüt yeşili” ”siyah” ve ”gece mavisi” sunulacak. ”altın” rengi de gelecek renk seçenekleri arasında bulunuyor. Toplamda 5 farklı renk seçeneği sunulacak her iki telefon modeli içinde. 

16:15- Grafik işlemcisi konusunda büyük gelişmeler yapılmış. Haliyle indirme hızı da artırılmış durumda. Çip seti konusunda Huawei, Apple’a kafa tutuyor. 

16:18- Ek olarak arayüz de hızlandırılmış. Mate 20: 4000mAH Mate 20 Pro ise 4200 mAH bataryaya sahip olacak.

Huawei de Türkiye’de mağaza açıyor!Güncel

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Huawei Mate 20 ailesi tanıtıldı! Dakikasıyla yaşananlar!

Teknoloji

18/10/2018 | Yorum Yok | 259 | Sercan Çakmak