Honor MagicWatch 2 kadranı nasıl değiştirilir? (video)

Geçtiğimiz günlerde test merkezimize gelen Honor MagicWatch 2 akıllı saati enine boyuna incelemiş ve deneyimlerimizi aktarmıştık. Bu videodan sonra gelen yorumlardan yola çıkarak kadranların nasıl değiştirilebildiğini anlattığımız yeni bir video hazırladık. 

Honor MagicWatch 2 kadranı nasıl değiştirilir? (video)

Bu akıllı saatin kadranları iki şekilde değiştiriliyor: Birincisi saatin üzerinden, ikincisi ise Huawei Sağlık (Health) uygulaması üzerinden. Saatin üzerinden bu işlemi yaparken ekrana 3 saniye boyunca basılı tutup sonrasında parmağınızı kaldırdığınızda  saate yükle kadranlar karşınıza çıkıyor ve bu kadranları sağa ya da sola kaydırarak seçim yapabiliyorsunuz. 

 

Honor MagicWatch 2 için Huawei Sağlık uygulaması üzerinden ise biraz daha detaylı bir kadran değişimi mümkün. Hatta uygulama üzerinde birçok farklı kadranı görüp yüklemeniz de mümkün oluyor. Bu uygulamayı kullanmadan önce saat ile uygulamayı eşleştirmeyi ve uygulamanın güncel sürümünü yüklemeyi unutmayın. 

Yazılı olarak anlattıklarımızı aşağıdaki videomuzda da anlatıyoruz. İşte  Honor MagicWatch 2 akıllı saatin kadranının nasıl değiştirildiğini anlattığımız video:

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Honor Magic Watch 2 46 mm gövde (42 mm seçeneği de var) 1.39 inç 454 x 454 piksel AMOLED ekran Kirin A1 işlemci 4 GB dahili depolama alanı Telefon görüşmesi yapabilme Aktivite takibi 15 gün pil ömrü Kalp ritmi, stres ve uyku takibi 5 ATM basınca (50 metreye kadar suya) dayanıklılık 41 gram ağırlık 1.299 TL

Öte yandan her iki saat de aynı olduğu için burada anlattığımız yöntemin Huawei Watch GT 2 için de geçerli olduğunu belirtelim. 

Honor MagicWatch 2 yeni kayış ve özellikler kazandıMobil YouTube Huawei Honor Honor MagicWatch 2

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Honor MagicWatch 2 kadranı nasıl değiştirilir? (video)

Nasıl Yapılır?

10/10/2020 | Yorum Yok | 187 | Sercan Çakmak