Control’ün çıkış tarihi belli oldu!

Özellikle de Max Payne ve Alan Wake gibi yapımlarla isminden oldukça söz ettiren Remedy Entertainment aksiyon ve macera temalı yeni TPS oyunu Control’ün çıkış tarihini açıkladı.

Control’ün çıkış tarihi belli oldu!

Finlandiyalı bilgisayar oyunu Remedy Entertainment yakında, doğaüstü olayları merkezine alan bir yapım olan yeni oyunu Control ile karşımıza çıkacak. 505 Games tarafından yayınlancak olan oyun, ilk kez E3 2018 fuarındaki Sony konferansı sırasında gösterilmişti. 

New York’ta geçen doğaüstü bir hikayeyi anlatacak ve oyunculara birçok geliştirme ile çeşitli yetenekler sunacak olan oyun, Max Payne 2‘den sonra Remedy Entertainment’nin ilk çoklu platform oyunu olma özelliğini taşıyacak. 

Takipçilerinin sayısının oldukça fazla ve aynı zamanda sektördeki olumsuz yorumu oldukça az olduğunu dikkate alırsak eğer, Control isimli yeni oyununun da en az Max Payne ve Alan Wake kadar ilgi göreceği görüşündeyiz.

Remedy Entertainment‘in korku odaklı, aksiyon ve macera oyunu olarak karşımıza çıkacağı bilinen yeni oyunu Control, ilk olarak PC, PS4 ve Xbox One için satışa sunulacak. Eğer büyük bir aksilik olmazsa oyunun 27 Ağustos’ta raflardaki yerini alması planlanıyor. Ayrıca oyunun bilgisayar platformu için sadece Epic Store’da yayınlanacağı da GDC 2019’da verilen bilgiler arasında yer alıyor. Remedy‘nin yeni oyununun resmi oynanış videosunu aşağıda sizler için paylaştık.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Control’ün çıkış tarihi belli oldu!

Teknoloji

25/03/2019 | Yorum Yok | 283 | Sercan Çakmak