Arçelik kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Teknolojioku olarak başlattığımız Şikayetim Var’ın yeni bölümünde konuğumuz Arçelik. Hatırlanacağı üzere önceki bölümlerde Vodafone, General Mobile, Xiaomi ve Türknet ile ilgili içerikler hazırlamıştık. 

Bu dört bölüm için 1000’lerce şikayet ve tavsiye yorumu aldık. Bu haftaki konuğumuz ise Türkiye’de yerli teknoloji üretimi denildiğinde akla gelen ilk isim olan Arçelik.

Eğer sizin de Arçelik ile ilgili herhangi bir şikayetiniz varsa bu haberin altında yorum olarak paylaşabilirsiniz. Biz de bu şikayetleri direkt olarak şirketlerin yetkililerine ileteceğiz.

Yani sadece yardım hattı ya da müşteri servislerine değil, direk olarak üst düzey yetkililerle temasta olacağız.

Arçelik kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Şikayetinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz. Yalnız yorumunuzu yaparken üslup ve yazım tarzınıza biraz dikkat etmeniz gerekiyor. Çünkü hakaret ve küfür içeren yorumlar editörlerimiz tarafından onaylanmıyor.

Yazdığınız yorumlardan öne çıkanları Pazar günü yayınlayacağımız Şikayetim Var’ın yeni bölümünde de okuyacağız.

Bu arada dip not olarak belirtelim. Videoda tüm yorumları okuyamasak da markaya tarafımıza gelen tüm yorumları ileteceğimizi belirtelim.  Az önce de belirttiğimiz üzere yorumlardaki tek şartımız, düzgün bir üsluba sahip olması. Dolayısıyla küfür ve hakaret içermemesi.

Peki siz Arçelik’in hizmetlerinden memnun musunuz? Marka teknik servis, yazılım, fiyat ve müşteri hizmetleri konusunda sizi tatmin edebiliyor mu? Yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz.

MIUI 12.5 ile yapılan değişikliğe bayılacaksınız!Mobil Xiaomi General Mobile

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Arçelik kullanıcıları! Şikayetlerinizi alıyoruz!

Teknoloji

25/04/2021 | Yorum Yok | 220 | Sercan Çakmak