Anthem çıkış fragmanı geldi!

Yayıncı Electronic Arts ve geliştirici BioWare, aksiyon rol yapma oyunu Anthem’in çıkış fragmanını yayınladı. Peki oyun bizlere neler sunuyor? En fazla üç diğer oyuncuyla takıma katılacak ve yüksek teknolojili, el emeği, eşsiz güçteki exosuit’lerin güçlerini birleştireceğiz.

Uçsuz bucaksız kalıntıları keşfedecek, ölümcül düşmanlarla savaşacak ve başka bir dünyadan gelen özel kalıntıları ele geçireceğiz. Görevleri geçtikçe, biz ve Javelin exosuit’imiz daha da güçlenecek. Sürekli değişen bir dünyanın tehlikelerine karşı savaşacağız kısacası. Kötüleri yenmek için güçlerimizi birleştirmemiz gerek. 

Anthem çıkış fragmanı geldi!

Anthem, özünde oyuncuları birbirine bağlayan bir sosyal deneyim olarak nitelendirilebilir. Hem takım çalışmasını hem de kişisel yetenekleri ödüllendiren ortak maceralarda en fazla üç diğer oyuncuyla takımınızı kurun. Keşfetmeye devam ettikçe, eşsiz ve unutulmayacak karakterlerle dolu sürükleyici bir hikayeyi ortaya çıkaracaksınız.

Bir Freelancer olarak ayak bastığınız dünyada, koleksiyonunuza erişebilecek ve güçlü bir Javelin exosuit’i seçebileceksiniz. Sürekli hem bir Javelin pilotu olarak kendi yeteneklerinizi, hem de exosuit’lerinizin savaş ve hareket becerilerini ilerletebilirsiniz.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Anthem çıkış fragmanı geldi!

Teknoloji

11/02/2019 | Yorum Yok | 318 | Sercan Çakmak