Aile Birleşimi Vizesi İçin Vize Ofisi Destek Hizmeti!

Eş ya da çocukları yurtdışında bulunan bireyler, aile birleşimi vizesi alarak ailelerinin yanına taşınabilme hakkına sahiptir. Ancak bu vize türü için gerekli olan evrak listesi ve aranılan özellikler epey detaylı olmaktadır. Ayrıca ülkeler, vize politikalarındaki prosedürü sürekli güncellemekte bu da vize işlemlerinde kişiler için bazı sorunlara neden olmaktadır. İşte Schengen vizesi, aile birleşimi vizesi ya da turistik vizeler gibi tüm vize çeşitleri konusunda gerekli güncel evrak listesi için Vize Ofisi firmasından destek alabilirsiniz.

Aile Birleşimi Vizesi İçin Nereye Başvurmak Gerekir?

Aile birleşimi dolayısı ile vize alacak kişiler, vize başvurularını konsoloslukların yetkilendirdiği vize başvuru merkezlerine yapabilirler. Ancak vize konusundaki karar, Başkonsolosluk tarafından verilecektir. Vize için gerekli olan evrakların incelenmesi, bu vize türü nedeniyle biraz uzun zaman almaktadır. O yüzden aile birleşimi vizesinin sonuçlanması için uzun süre bekleyebilme ihtimaliniz vardır.

Aile Birleşimi Vizesi Nasıl Kolay Alınır?

Yurdışında yaşayan 1. Derece aile bireyleriniz varsa bu konuda vize almanız fazla zor olmayacaktır. Ancak vize evraklarının hatalı ya da eksik teslim edilmesi vize başvurunuzun olumsuz sonuçlanma ihtimalini gerçeğe uyarlayacağından bu konuda profesyonel bir destek almak neredeyse şarttır diyebiliriz.

Çalışma Vizesi İçin Danışmanlık Hizmeti

Sadece aile birleşimi de değil, sıkça başvurulan çalışma vizesi almak için de Vize Ofisi’nden dan danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Ancak çalışma vizenizi kolay almak istiyorsanız o zaman iş teklifi aldığınız kişi ya da kurumdan mutlaka bir davet yazısı almanız gerektiğini belirtelim. Aksi takdirde ne kadar doğru ve eksiksiz evrak teslimi yapsanız da davet mektubu talep eden ülkeler tarafından evraklarınız yetersiniz bulunacak ve başvurunuz olumsuz sonuçlanacaktır. Danışmanlık hizmeti için vizeofisi.com sayfasını ziyaret edebilir ya da firmayı arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

E-Posta: info@vizeofisi.com

Telefon: +90 850 228 4353

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Aile Birleşimi Vizesi İçin Vize Ofisi Destek Hizmeti!

Yazılar

26/05/2021 | Yorum Yok | 128 | Sercan Çakmak