Onwin Sitesine Ecopayz ile Yatırım Yapabilirsiniz

Bahis firması Onwin Türkçe sayfası üzerinden her daim müşteri kabul ediyor. Üyelik işlemlerini başarılı bir biçimde tamamlamış olan üyeler, güvenli sistemlerden birisi olan sanal kredi kartı Ecopayz ile yatırımlarını hemen tamamlayabilirler. Minimum miktarın düşük olması ise çok büyük bir avantaj demektir.

Onwin Ecopayz Minimum Yatırım Limiti

Onwin giriş sonrasında kullanabileceğiniz Ecopayz aktarım limiti çok yüksek değildir. Diğer tüm sistemlerde olduğu gibi sadece 100 TL üzerinden paranızı hemen yollayabilirsiniz. Türk Lirası kabul edilir. Güvenli olması en dikkat çeken özelliğidir. Aynı zamanda yatırım anında tamamlanır. Zaman kaybı gibi bir durum yoktur.

Onwin Ecopayz Aktarımı Nasıl Olur?

Siteye Onwin yeni adresi üzerinden giriş sonrasında hesabım kısmı yazan yerden bu yöntemin seçilmesi gerekmektedir. Üstüne bir kere tıklanmasının sonrasında yeni bir pencere açılacaktır. Burada doldurulması gereken birtakım kutucuklar söz konusudur.
İlk olarak 16 haneden oluşan cüzdan kodunu yazmalısınız. Dikkatli bir biçimde ifade edilmelidir. Bunun ardından ise CVV kodunu girmeniz gerekmektedir. Son kullanım tarihi iki bilgi içerir. Bunlardan bir tanesi ay iken diğeri ise yıldır. İşlemi tamamlamadan önce tümünü yeniden kontrol etmek lazım. Son olarak parayı gönder butonuna basmak yeterli olacaktır. Burada dikkat çeken husus ise isim ve soyadı gibi bilgilere hiçbir şekilde ihtiyaç duyulmamasıdır.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Onwin Sitesine Ecopayz ile Yatırım Yapabilirsiniz

Tanıtım

14/04/2021 | Yorum Yok | 122 | Sercan Çakmak