Jorge Jesus Hakkında İlginç Detaylar

Türkiye’de olduğu kadar Dünya’da da ilgiyle takip edilen Portekizli teknik direktör Jorge Jesus için Portekiz’de çalışan gazeteci Duarte Tornesi bazı açıklamalarda bulundu. Hangi takıma gideceği belli olmayan teknik direktör için Fenerbahçe’nin adı sık sık geçiyor.

Karakteri Güçlü Bir İnsan

Portekizli teknik direktör Jorge Jesus için karakter analizi yapan gazeteci çok güçlü bir teknik direktör imajı çizdiğini belirtti. Hırsının fazla olduğu açıklanan 67 yaşındaki Jorge Jesus ile çalışacak olan futbolcuların da hırslı ve güçlü karakterde olması gerektiği ifade edildi. Jorge Jesus’un Fenerbahçe ile anlaşması halinde yeni transferler için istekleri olacağı yönünde açıklamalarda yer aldı. Bunun için yüklü bir miktarın kenara ayrılmasının kulüp için iyi olacağı yönünde görüşlerde mevcuttur.
bedava bahis

Türkiye’de Değişim Yaşatacağı Kesin

Futbol görüşü ve zekası açısından çok konuşulan Jorge Jesus’un Fenerbahçeli futbolcu Mesut Özil içinde bir planı olacağı görüşü hakimdir. Yıldız futbolcuyu geri kazanmak isteyeceği belirtilen Portekizli teknik adamın bunun için futbolcuda çaba görmek isteyeceği en önemli noktadır. Çalışma azmi ve istek olmazsa Jorge Jesus için futbolcuların hiçbir anlamının kalmayacağı belirtildi. Şayet sarı lacivertli ekip Şampiyonlar Ligine katılma hakkı elde ederse Portekizli teknik adamın geleceği yönünde kararın alındığı ifade edildi. Lizbon’da görüşülen teknik adamın bu şartı öne sürdüğü de açıklanan diğer ifadeler arasında yer aldı.

İçeriği Paylaş:
İlginizi Çekebilir
Yorum Yapılmamış

Bu İçerik Yoruma Kapatılmıştır.

Yorum Yaz

Jorge Jesus Hakkında İlginç Detaylar

Yazılar

20/05/2022 | Yorum Yok | 27 | Sercan Çakmak